Srpen 2008

obrázky spláchnutej

23. srpna 2008 v 19:49 | Mája a Sába |  Spláchnutej

Chcete vidět krásu???

5. srpna 2008 v 11:53 | Mája a Sába

Tady
to je je to nádherný.Koukněte se a uvidíte jistě pochopíte co to je a co tím myslím.
V celém článku potom najdete podrobnosti


sme tam jako Tutu a Čutofotbalistka.Podle toho poznáte co tím myslím.Papec

prosím hlásněte

5. srpna 2008 v 11:46 | Mája a Sába
Ahoj strašně by sme potřebovali Vaše hlásky ve 2. kole SONB.Protože jsme do něj postoupili samozřejmě díky Vám takže bych brala dostat se i do třetího kola ju???Díky jinak TADY to je tam hlásněte.Díky.Myslim že má Martíík i docela zajímavej blog takže se julněte i na jiný články.Díky.Pápá.Ahojec papec retro

Nevim co přidat

4. srpna 2008 v 18:24 | Mája a Sába
Nevim co bych přidala jestli tady někdo jste jako že asi ne jako vždycky.Tady nikdo nikdy není tady kdybych udělala nějakou hodně velkou blbost třeba všechno černý no tak si toho ani nikdo nevšimne.Jak jinak že jo.Tak se mějte liduprázdno.Ahoj


H2o stačí přidat vodu-videa

4. srpna 2008 v 17:46 | Mája a Sába |  H2o stačí přidat vodu
*
*
*
*
*
*

Angelina Jolie a Brad Pitt ukázali svá dvojčata

4. srpna 2008 v 14:50 | Mája a Sába

Angelina Jolie a Brad Pitt ukázali svá dvojčata

foto: Hellomagazine.com a People.com
/* <![CDATA[ */ fotogallery.fillArray( 0, '', 'http://media.novinky.cz/580/135806-article-wa1mf.jpg', 'http://media.novinky.cz/580/135806-gallery-wa1mf.jpg', 400, 285, 700, 500, ' ','Hellomagazine.com a People.com','','',''); /* ]]> */
Americký časopis People a britský magazín Hello! v pondělí zveřejnily fotografie dvojčat páru Brad Pitt - Angelina Jolieová. Za snímky zaplatily podle internetového severu E!Online rekordně vysokou částku 14 miliónů dolarů (215,3 miliónu korun). O fotografie mělo zájem obrovské množství médií, avšak vysoké peněžní nároky zvládly splnit pouze dvě média, která se tak dělí o exkluzivitu.
4. 8. 2008 12:57
"Brangelina", jak se hollywoodské dvojici přezdívá, chce peníze použít na charitu. People, jenž má práva pro Spojené státy, ukázal na svém webu exkluzivní obrázky dvojčat Vivienne Marcheline a Knoxe Leona v 01:00 SELČ na people.com.
Britský Hello! vlastní práva na snímky sourozenců, narozených 12. června ve francouzském Nice, pro zbytek světa. Stejně jako americký časopis zveřejnil fotografie na svých stránkách hellomagazine.com.
"Je to chaos, ale zvládáme to a dělají nám ohromnou radost," svěřila se Jolieová o slastech a strastech svého čerstvého mateřství. "Viv se podobá Angelině svou živostí a také fyzicky. Knox je zase trochu po mě," pochlubil se Pitt.

Mají už šest dětí

People, časopis zaměřený na život celebrit, získal už v minulosti exkluzivní práva na zveřejnění snímků první dcery tohoto hvězdného páru, která se narodila v květnu 2006. Třiatřicetiletá Jolieová spolu se čtyřiačtyřicetiletým Pittem vychovává šest dětí: kromě biologických dvojčat Vivienne Marcheliny a Knoxe Leona a dvouleté Shiloh ještě tři adoptované: šestiletého Maddoxe, čtyřletého Paxe a tříletou Zaharu.
Rozrůstající se rodina se usadila na zámku Miraval v obci Correns v Provence. Jolieová a Pitt se poznali při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith v roce 2005.
Pitt byl ženatý s hereckou kolegyní Jennifer Anistonovou, s níž se rozvedl v říjnu 2005 po čtyř a půlletém manželství, které bylo označováno za bezproblémové. Jolieová byla provdána dvakrát - za herecké kolegy Jonnyho Lee Millera (rozvedla se s ním v roce 2000) a Billyho Boba Thorntona (manželství se rozpadlo v roce 2002).


Klikačky na přání??Udělám Vám klikačku

3. srpna 2008 v 19:54 | Mája a Sába
Chcete klikačku no já Vám jí udělám jestli chcete.No udělám Vám jí udělám jen tak tak se mějte já nevim co přidat.


Možná naše klikačččka

2. srpna 2008 v 19:12 | Mája a Sába

Hlásnete prosíím???

1. srpna 2008 v 20:44 | Mája a Sába

Ahoj jsme v prvním kole SONB TADY!!!Prosím Vás mohli byste hlásnout??Je to naše první SONB tak bysme chtěli trošku úspěch, ale necháme se překvapit.Prosím prosím prosím.Jestli hlásnete napište kolikátý hlas a já se Vám odvděčím.No a taky pro Vás hlásnu, ale určitě ne ve stejné SONB.Děkujeme A ahojky!!!!