Duben 2009

písni.

26. dubna 2009 v 8:54 | Mája a Sába |  pěkné písničky
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Taylor Swift

25. dubna 2009 v 11:12 | Mája a Sába |  pěkné písničky
*
*
*
*

The Veronicas

25. dubna 2009 v 11:08 | Mája a Sába |  pěkné písničky
*
*
*
*
*
*
*
*

písni. 50 cent

25. dubna 2009 v 11:03 | Mája a Sába |  pěkné písničky
*
*

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


ty nej nej písničky

25. dubna 2009 v 10:57 | Mája a Sába |  pěkné písničky
Vím že se druhé majitelce blogu nelíbí, ale mě fakt jo!!!!!
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Životopis The Veronicas

18. dubna 2009 v 8:43 | Mája a Sába

The Veronicas
Členové

O skupině

The Veronicas jsou pop-rocková skupina z Austrálie. Skupinu vytvořily dvojčata Lisa Marie Origliasso a Jessica Louise Origliasso v roce 2005 v Brisbane, Austrálii.

V Austrálii a v Americe je tato skupina velmi populární, často koncertují a udržují blízký kontakt s fanoušky pomocí webových stránek, ale taky díky osobním setkání po koncertech. Jmenují se podle své oblíbené postavy z komiksu, Veronicy Lodge. Nyní žijí v Los Angeles, Kalifornii, ale často se vrací zpět do své rodné Austrálie. Podílí se na většině songů na svých 2 albech, začaly psát písně už okolo svých 16ti let.

Mají také velmi rády módu, navrhují oblečení pro dívky a samy mají osobitý styl. Hudba na jejich prvním albu je spíše pop-rocková, druhé album přináší nový styl pop-electro, je to více diskotékové album. Jejich první singl 4ever je nejznámější píseň, díky které prorazily hlavně v Austrálii, singl Untouched je ale jejich první singl, se kterým dobývají americké a evropské hitparády. Byly předskokanky například Natashy Bedingfield, Ashlee Simpson a Jonas Brothers.

Narodily se italsko-sicilským rodičům, vyrůstaly v Albany Creek (severozápad od Brisbane, Austrálie), kde navštěvovaly "Ferny Grove State High School" a "Wavell State High School". Už v ranném věku našly zalíbení ve vystupování a zúčastňovaly se pořadů v televizi. Už jako malé vydávaly alba pod jménem Jessica a Lisa. Na svých 18. narozeninách dostala Jessica první kytaru, s kterou začaly s Lisou psát a zpívat písně. Sestavily kapelu Teal, kterou tvořily spolu s kamarády Tracy Woods a R. Viknes a začaly experimentovat s různými zvuky a žánry, vydali song "Baby It´s Over", ten přijali jen menší "rádia" v Brisbane. V roce 2004, byly Lisa a Jessica představeny hudebnímu řediteli "Bell Hughes Music Group" Haydnovi Bellovi, brzy poté podepsaly nahrávací smlouvu s "Warner Bros. Records/Sire America" pro sumu 2 miliony dolarů.

Debutové album Veronicas s názvem The secret life of… vyšlo v Austrálii 17. října 2005 se 7. místem v "ARIA Album Chart". Od té doby dosáhlo až na 2. místo a stalo se 4x platinové - díky úspěchu alba bylo v Austrálii vydáno 5 singlů.

The secret life of… strávilo rok v "ARIA Album chart", aniž by opustilo první čtyřicítku. V září 2006 bylo abum nominované pro 3 ceny. ARIA a to v kategorii: "Nejlepší vydaný pop", "Nejvíce prodávané album" a "Nejlepší průlomové album". Veronicas si odnesly cenu za "Nejlepší vydaný pop", ale ostatní dvě ceny obdržel někdo jiný z nominovaných. Ve stejný večer také vystoupily se svým 2. singlem "Everything I´m Not".

V roce 2007 The Veronicas začaly pracovat na své druhé desce. Album bylo napsáno a nahráno v Los Angeles s Toby Gadem, Billy Steinbergem a Johnem Feldmannem. Pilotní singl z alba, Hook Me Up byl přidán do australských rádií 27. srpna 2007, ale fyzicky vyšel až 22. září 2007 a debutoval jako číslo pět a posléze dosáhl 1. místa po sedmi týdnech v ARIA Singles Charts, tím se stal jejich prvním hitem číslo jedna v Austrálii.

Untouched, jejich druhý singl z alba, byl dostupný v obchodech a online 8. prosince 2007 a stal se jejich prvním singlem z alba, který vyšel ve Spojených Státech, Evropě a na Novém Zélandu. Píseň dosáhla druhého místa v Austrálii posléze dosáhla platinové akreditace. Dalšími singly se staly This Love a Take Me On The Floor.

Pro podporu svého alba se The Veronicas vydaly na své třetí australské turné The Hook Me Up Tour v roce 2007. Tour, které začalo 30. listopadu a bylo zakončeno 12. prosince. Konalo se v 8 významnějších městech v Austrálii.

16.října 2008 oznámily The Veronicas the Revenge Is Sweeter Tour, které se stane jejich prvním turné na Novém Zélandě, začíná 13. února 2009 v Newcastle a bude pokračovat 15 termínů, které zakončí v Dunedin 7. března 2009. Předskokany na turné jsou Metro Station, Short Stack a P Money. Po tomto turné mají zavítat také do Evropy, teď záleží jak u nás uspějí a možná se zastaví i u nás.

Fotky foto fotečky fotenky The Veronicas

18. dubna 2009 v 8:41 | Mája a Sába
The VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe Veronicas
A teď nějaká normál fotka:The VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe VeronicasThe Veronicas

Design na objednávku, vim že pozdě, ale přece, no

18. dubna 2009 v 8:16 | Mája a Sába |  Jak na blog atd...
Tak shymuš, tady ho máš

Náhled ve zmenšeným:
Mě osobně se líbí taky si udělám podobnej ale ne se Stmíváním. Tak se měj a snad se líbí. Doufám....

Dlouho nic nebylo a....

18. dubna 2009 v 8:10 | Mája a Sába
Chci to napravit. takže sem možná dneska něco přidám, i když nic neslibuju. Mám jít s babičkou asi do města a chci se pokusit rozchodit simsy. jako the sims 2. Kámoška ze školy(teda ne upa kámoška ale spolužačka) už mám The sims 3. Se má, co? Nojono. A jinak si můžete napsat, co byste chtěli přidat na blogis. Tak papá

Proč komix nebude?

17. dubna 2009 v 16:25 | Mája a Sába
Celkem jednoduchý a to protohle:


Blog je ve výstavbě!!!!!!!

13. dubna 2009 v 15:16 | Mája a Sába
Pozor blog bude ještě tak den dva v rekonstrukci a bude vypadat fakt děsně tak se nebojte pa brzo to spravím

New dess-konečně!

13. dubna 2009 v 15:03 | Mája a Sába
Tak huráá! bude new dess! Budemít přibližně stejné barvy jako teď, ale bude asi hezčí...no...možná! Doufejme. Ale jinak bude opět s Miley Cyrus.

Brzo tu bude nějaké překvapení, ale jaké? To se nechte překvapit. Jdu ho nastavit. tak papaeceDobrou noc

10. dubna 2009 v 20:57 | Mája a Sába
Tak lidišky mějte se a dobrou. Dneska v telce nic nedávaj takže není o co stát. DN a sladké sny

Ještě něco přibude ale nic extra nečekejte. Pa

Omlouvám se!!!!

10. dubna 2009 v 16:52 | Mája a Sába
Všechny objednané věci a taky slíbené dodám až někdy v pondělí jestli vůbec v pondělí. Jsem u babičky a tak prostě nemůžu použít nic, co mám uložené u sebe na kompíku. Takže tohle je jen taková malinká omluvička. Tak užijte si ty cáklý Velikošky nechte se zmrskat a buďte rádi, že jsou, protože je volno!!!

Děj komixu

9. dubna 2009 v 17:12 | Mája a Sába
KOmix bude nejspíš doost zamotaný, ale o to bude zajímavější. Zkusím ho udělat neobyčejný, ale prostě fakt jinej než ostatní. Bude z téhle doby o jedné holce nebo prostě ženský, která se dovídá spousty zajímavejch a trochu možná strašidelnejch věcí o svý rodině. Má normálně mamku taťku pubertální ségru a byt. Žijou si jako normální rodinka až na jedno maminčino tajemství. Na zahradě je malej domeček. Lein má do něj zákaz, ale nikdo z rodiny, kromě mamči neví proč. Postupně se to bude rozuzlovávat. Ale teď je to ode mě vše. Zatim.

New komix!!!

9. dubna 2009 v 17:08 | Mája a Sába |  The sims

Pčekvapení!!!!

9. dubna 2009 v 17:06 | Mája a Sába
Je to tu. Bude teda teď už vážně spořádanej komix. Ale fakt. A jinak nabírám SBéčka. Takže vy co už jste nebo chcete být. Napište. pa

Blbne mi blog.cz

9. dubna 2009 v 16:52 | Mája a Sába
Zase. dala jsem new dess. A po dvou hodinách tam mám zase stejný, co jsem měla předtim. N skvělý to by se jeden odprásk. Zejtra jedu k babí a taky do Prahííýíýíýíý! Se těšim. Teda docela. Dneska musim ještě uklidit. Váá! Nece se mi ale je to tak na deset minut. A ještě luxnout. Jsem si to myslela. tak čau