Květen 2009

Mluvim za sebe

9. května 2009 v 17:18 | Tutu!!!!
Už mě neba přidaávat na blog. Lidi sorry. Je tady toho moc a už fakt nevim, co přidávat. Je to tu o ničem. Nic mě neba ani doma ndim se, ale počítačem se fakt zaměstnávat nechci to je k ničemu. Takže to tady bude řídit asi jenom Majka. Čawes a ....hezu víkend

Lindsay Lohan trpí sebepoškozováním

9. května 2009 v 17:16 | Mája a Sába
Lindsay Lohan trpí sebepoškozováním
LOS ANGELES - Mladá hvězdička Lindsay Lohan (20) trpí nejen bulimií, ale také psychickou chorobou autoagresí, tedy sebepoškozováním.

Před deseti měsíci měla Lindsay velmi ošklivě poraněné ruce. Oficiální verze zněla: nehoda. Po této době ale předloktí herečky vypadají úplně stejně.

Vše vyplavalo na povrch ve chvíli, kdy se Lindsay shrnul obvaz. Přítomní lidé strnuli. Popáleniny a řezné rány. Stejná místa, stejné rány. Odborníci se domnívají, že se Lindsay zraňuje sama a úmyslně.

"Předloktí jsou nejčastějším místem pro zraňování. Tato místa si zvolí sami, aby jejich zranění mohl každý dobře vidět. Je to způsob výkřiku, volání o pomoc," tvrdí doktor Robert Lewis.

Často jsou postiženi lidé psychicky nevyrovnaní, bulimičky či drogově závislí. A to, že Lindsay bojuje s bulimií, je všeobecně známé.
zroj:

Rekonstrukce!!!

1. května 2009 v 14:31 | Mája a Sába
děs ahrůza..vim...To ten design. púostupem času to bude dobrý, ale teď je to katastrofa!!Pa a díky že chňápete